Tyrecho

Reklāma tikai šajā sadaļā.

Моderatori: flywebmaster, PizzaMAN

         

Tyrecho

Atbildēt Tyrecho » Otrdiena 18 Oktobris, 2016 11:09 am

TYRECHO ir jauns uz inovācijām balstīts uzņēmums ar misiju padarīt riepu tirdzniecību ērtāku, ātrāku un izdevīgāku. TYRECHO komandai ir daudzu gadu pieredze riepu tirdzniecībā, kuru cenšamies ieviest šajā inovatīvājā pieejā riepu iegādei.

Ja nevēlies ilgstoši meklēt informāciju par to, kur ziemas riepas pieejamas vislētāk, TYRECHO sniegtie pakalpojumi būs tieši Tev!KĀ STRĀDĀ TYRECHO?

Uzņēmumi, kas nodarbojas ar automašīnu riepu pārdošanu un maiņu, reģistrējas TYRECHO platformā, sniedzot detalizētu informāciju par riepām un pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti;
Attiecīgā informācija par katra uzņēmuma / servisa pakalpojumiem tiek ievadīta TYRECHO mājaslapas datubāzē;
Cilvēki, kuri vēlas savam auto nomainīt riepas, izmanto TYRECHO.com pieejamo filtru, kurā apkopota detalizēta informācija par visiem uzņēmumiem, kas piedāvā šādas iespējas. Filtrā iespējams veikt atlasi gan pēc automašīnas ražotāja un modeļa, gan pēc dažādiem riepu parametriem (platuma, augstuma, diametra, sezonas, zīmola, cenas u.c.). Papildus tam iespējams redzēt, kur attiecīgais serviss atrodas;
Kad no plašā piedāvājuma esi izvēlējies, kādas riepas vai pakalpojumi Tev nepieciešami, piesakies to saņemšanai attiecīgajā servisā, rezervē laiku un nestāvi rindās!
Tyrecho
 
Ziņojumi: 1
Reģistrēts: Otrdiena 18 Oktobris, 2016 11:05 am

Atgriezties uz Reklāma

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron